1923–2003
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD II.1966, na rubu S. Kovařík III. 1966
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1965/93
olej, koláž, plátno
66 x 52 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík 65/93
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |