1923–2003
olej, plátno
120 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík III. 1968.
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
2000
olej, lepenka
33,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD MM. 10 S. Kovařík
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
asambláž, olej, sololit
150 x 82 cm
Signatura: sign. na podstavci S. Kovařík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
komb. technika, koláž, olej, tempera, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 88
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |