1923–2003
kombinovaná technika, olej, tempera, koláž, plátno
110 x 150 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 67, na rubu S. Kovařík 9. 1967
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, textil, dřevo, vrypy, asambláž, plátno
86 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík XI. 1968
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |