1923–2003
komb. technika, olej, tempera, koláž, vrypy, plátno
110 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík IV. 71
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
komb. technika, asambláž, sololit
86 x 106 cm
Signatura: sign. LD S. Kovařík 69.
akryl, tempera, karton
60 x 75 cm
Signatura: sign. LD S. Kovařík 85
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |