1923–2003
35
164 %
170 000 Kč
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD II.1966, na rubu S. Kovařík III. 1966
1965/93
olej, koláž, plátno
66 x 52 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík 65/93