1923–2003
olej, textil, dřevo, vrypy, asambláž, plátno
86 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík XI. 1968
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, překližka
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík 73. VIII.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |