olej, plátno
v 114 ✕ š 146 cm
Signatura: PN 2014 Načeradský
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
vosk, olej, tuš, plátno
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: na rubu Josef Bolf 2006
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 23,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PN Faltýnek 00
kombinovaná technika, plátno
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Knotek MMI, na rubu 2 x Aleš Knotek 2001