olej, plátno
v 56 ✕ š 72 cm
Signatura: na rubu monogram PK 1996
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tempera, tužka, karton
v 62,5 ✕ š 45 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
v 105,5 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevný pastel
v 73 ✕ š 95 cm
Signatura: PD Suška 88
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 55,5 cm
Signatura: na rubu V. Novák, na blindrámu V. Novák leden 1991
lité laky, sololit
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Jar. Vožniak 1997
kombinovaná technika, koláž, barva
v 18,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram V. Z. 81
akryl, sololit
v 37 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 97