1974/1996/2003
olej, akryl, tužka, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lité laky, karton
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
89 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 67
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |