v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1983
kresba tuší, koláž, karton
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1983 / Adamus
kresba tuší, papír na kartonu
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1984 / Adamus
akvarel, tempera, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 90
akvarel, tempera, papír
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 89
akvarel, ruční papír
v 28,5 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, ruční papír
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD A. Lamr 2000
akvarel, tempera, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 89
tisk, kresba tužkou
28 x 32 cm
Signatura: PD Holouš 1982
49 x 33 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1992
1985/1986
barevný pastel
27 x 33,5 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě 1985 Vilém Rechmann
propalování, koláž, kresba tužkou
59,5 x 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |