v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: PD Kábrt 86
3 x barevná litografie, 1 x litografie
8 x 13 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 91, PD M. Kazdová, PD J. Boudová 91, UD 1991 Synecká
3 x barevná litografie 80/200
11,5 x 8,5 / 12 x 8,5 cm
Signatura: PD Bím, PD J. Pileček, 91, UD Jiří Bouda 91
litografie, zinkografie, tisk
13,5 x 8,5 / 20,5 x 14,5 cm
Signatura: 2 x PD Liesler (86), 1 x PD Liesler 86 v tisku
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Moucha
barevná litografie
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD nečitelná 1980
barevná litografie 26/45
v 13 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 1996
lept 15/40
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 95
litografie 22/29
v 20 ✕ š 31 cm
Signatura: UD Jelen 1998
barevná litografie 6/70
v 49 ✕ š 33 cm
Signatura: UD Janíček 92
lept 10/30
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Radan Wagner 92
grafický list 8/50
v 51 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pavel Beneš / 91
lept 3/50
v 50 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD D. Smutný 86
serigrafie 1/35
v 27,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD 3/II 88 Matal
barevná litografie
v 7,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 88
lept 83/100
v 4,5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 85
barevná serigrafie 28/28
v 33 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Zd. Kučera 86
zlacený reliéfní tisk
v 18,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová 86
suchá jehla 28/31
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD L. Guderna 1999
barevná litografie
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD nečitelná 1980
barevná litografie 14/60
v 47 ✕ š 35 cm
Signatura: PN M. Rittstein 82
barevná litografie 30/100
v 28 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2000