v 21 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Knap 90
suchá jehla 19/50
v 33 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Sendlerová E. 82
počítačová grafika, koláž, papír na kartonu
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Volvovič 86
barevná serigrafie 3/60
v 38 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 1990/03
barevná serigrafie 3/60
v 32,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988/2003
litografie
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 16,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 20,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 18 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 28,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 25,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 28,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 25,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jan Kotík 80
litografie
v 27 ✕ š 19 cm
Signatura: LD Jan Kotík 80
litografie
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
litografie
v 28 ✕ š 16 cm
Signatura: LD Jan Kotík 80
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Jan Kotík 80
litografie, akvarel
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík 80
lept 39/55
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD A. Antonová 86
dřevoryt 46/200
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J. Altmann 86