v 22,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Aleš Svoboda 85
akvatinta 16/100
v 21,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Čepelák 1992
barevná litografie, akvarel, tužka
v 60 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD J. Jíra
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Istler 94
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Istler 94
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1988
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1990
barevná litografie
v 27 ✕ š 19 cm
Signatura: LD K Beneš 95
lept 70/170
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
lept 70/170
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M. Erazim 94
barevný lept 70/170
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Jan Kavan 94
lept, autorský tisk, II. stav 9/28
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 91
barevná litografie, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD J J Králík 92
barevná serigrafie
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram K. L. v tisku
grafický list
v 235,5 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Jeňýk Pacák v tisku
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: UD V Komárek 85
lept 9/50
v 14 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
4 x dřevoryt
18 x 8,5 / 20 x 9 cm
Signatura: 4 x B. Krátký
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kábrt 82
barevný dřevoryt 11/200
v 9 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Bonomi 2000, slepotiskové razítko M
suchá jehla 17/60
v 13 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1988
barevná litografie 146/200
v 5 ✕ š 5 cm
Signatura: PD P. Oriešková 1996
litografie 98/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD Jan Krejčí 95
v 27,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Knap 90