1899–1954
7 x 9,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
37,5 x 29,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
22,5 x 17,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
4,5 x 10,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
olej, plátno
36 x 26 cm
Signatura: P. Dillinger
litografie
20 x 13 cm
Signatura: Petr Dillinger
litografie
33 x 46 cm
Signatura: v tisku Petr Dillinger
lept 11/100
15 x 41,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
35 x 50 cm
Signatura: Petr Dillinger
akvarel, pastel, karton
28 x 41 cm
Signatura: Petr Dillinger