1899–1954
původní dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno
6,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
suchá jehla 39/150
21,5 x 32 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie
33 x 45 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, Petr Dillinger v tisku
4,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
23 x 27,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1932
pastel, akvarel
21 x 41 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1945
lept 46/100
34,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1925
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
21,5 x 28 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
19 x 30 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
kresba tuší, lavírovaná tuš
20 x 35,5 cm
Signatura: UD P. D.