1899–1954
12 x 18,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
barevný pastel
36 x 55 cm (výřez)
Signatura: PD Petr Dillinger
barevný pastel
30 x 44 cm
Signatura: PD Dillinger
25,5 x 42 cm
Signatura: Petr Dillinger
kvaš, tuš
29,5 x 44,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
litografie
15,5 x 26 cm
Signatura: Petr Dillinger v tisku
olej, malířská lepenka
20,5 x 34 cm
Signatura: PD P. Dillinger.
olej, malířská lepenka
20,5 x 34 cm
Signatura: LD P. Dillinger.
20 x 12,5 cm
akvarel
41,5 x 57,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie
18,5 x 10 cm
Signatura: Dillinger v tisku
20 x 13 cm