1899–1954
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
1942, 1956, 1958
kolorovaný lept, litografie, lept
7,5 x 11,5 / 8,5 x 15 / 4,5 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD Petr Dillinger, 1 x LD Ed. Milén
6,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie
34 x 49 cm
Signatura: PD P. Dillinger v tisku
suchá jehla 39/150
21,5 x 32 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie
33 x 45 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, Petr Dillinger v tisku
původní dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno
23 x 27,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1932
36,5 x 29 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
20,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
11 x tisk
7 x 4,5 / 2 x 4 cm
Signatura: 3 x P. D. v tisku