1899–1954
pastel, křídy, karton
v 40 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 25 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie
v 37 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, Petr Dillinger v tisku
barevná akvatinta
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 15 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
suchá jehla 27/35
v 17 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 15 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
lept 11/100
15 x 41,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
akvarel
28 x 42 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
olej, překližka
40 x 49,5 cm
Signatura: LD Dillinger
2 x dřevoryt
23 x 39,5 / 26 x 44,5 cm
Signatura: 2 x PD Petr Dillinger
barevný pastel
42 x 59 cm
Signatura: PD Petr Dillenger