1925–2010
113
127 %
1 102 Kč
3 300 Kč
2 x barevná litografie (180/200, 196/200)
10 x 8 / 10 x 8 cm
Signatura: 2 x PD Olga Čechová
barevná litografie
v 53,5 ✕ š 70 cm
Signatura: LN všemi autory
suchá jehla 50/100
v 19,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Olga Čechová 75
suchá jehla 73/125
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1970
litografie
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD Olga Čechová
suchá jehla 3/3
v 50 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 65
suchá jehla 2/3
v 49,5 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1963
5 x suchá jehla 36/60
v 23 ✕ š 13,5 cm
Signatura: Olga Čechová 73 v tiráži, 5 x PD Olga Čechová
10 x dřevoryt / 2 x lept
7 x 7 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 12 x různě
suchá jehla 23/50
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Olga Čechová 91
akvarel, tuš
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Olga Čechová
dřevoryt 71/75
v 22 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Olga Čechová 77