1925–2010
113
127 %
1 102 Kč
3 300 Kč
barevná litografie 21/100
13,5 x 9 cm
Signatura: Olga Čechová 97
barevná litografie 79/100
15 x 10 cm
Signatura: Olga Čechová 96
suchá jehla 121/200
17,5 x 12 cm
Signatura: Olga Čechová 98
2007
17 x 12 cm
Signatura: Olga Čechová 07
linorytl 12/30
10 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 95
10 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 92
1996, 1996
2 x barevná litografie
13 x 13 / 12,5 x 12,5 cm
Signatura: 2 x Olga Čechová 96
1979, 1980, 1981
5 x linoryt
7,5 x 7,5 / 10 x 8 cm
Signatura: 5 x Olga Čechová
suchá jehla 35/40
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Olga Čechová 76
akvarel
21,5 x 16,5 cm
Signatura: Olga Čechová
litografie
20,5 x 14 cm
Signatura: Olga Čechová 77
dřevoryt 21/75
22 x 17 cm
Signatura: Olga Čechová 77