1925–2010
113
127 %
1 102 Kč
3 300 Kč
akvarel
21,5 x 16,5 cm
Signatura: Olga Čechová
1988, 1977
suchá jehla, aut.tisk, dřevoryt 70/200
5 x 6,5 / 8 x 7,5 cm
Signatura: Olga Čechová 88, Olga Čechová 77
linoryt 12/30
10 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 95
dřevoryt 52/200
12 x 10,5 cm
Signatura: Olga Čechová
suchá jehla, autorský tisk
14,5 x 9,5 cm
Signatura: Olga Čechová 74
2002
litografie 79/180
13 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 2002
10 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 92
lept 33/50
19 x 11 cm
Signatura: Olga Čechová 91
suchá jehla, autorský tisk
14 x 10 cm
Signatura: Olga Čechová 74
suchá jehla, autorský tisk
14,5 x 9,5 cm
Signatura: Olga Čechová 74
lept 76/80
15 x 10 cm
Signatura: Olga Čechová 86
suchá jehla 29/70
17,5 x 17 cm
Signatura: Olga Čechová 78