1925–2010
113
127 %
1 102 Kč
3 300 Kč
2 x kresba tuší
13 x13 / 15 x 9 cm
Signatura: 2 x PD lga Čechová (96, 86)
suchá jehla 73/125
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1970
suchá jehla 23/50
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Olga Čechová 91
10 x dřevoryt / 2 x lept
7 x 7 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 12 x různě
8 x barevný ofset
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x různě v tisku
barevná litografie
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Olga Čechová 71
v 17,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 78
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1971
1978 / 1996
kresba tuší, akvarel, tužka / kresba kuličkovým perem
6,5 x 8 / 13,5 x 11 cm
Signatura: 2 x PD Olga Čechová (78, 96)
v 39,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Olga Čechová
v 10 ✕ š 14,5 cm
barevná litografie 65/135
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olga Čechová 96