1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
kombinovaná technika, olej, plátno
v 51 ✕ š 74 cm
Signatura: PD M. Štolfa 64, na rubu Miroslav Štolfa / 1964