1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
olej, plátno
v 75 ✕ š 110 cm
Signatura: PD Miroslav Štofa 87
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
110 x 130 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 95, na rubu u dedikace Miroslav Štolfa
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Štolfa 89
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
63 x 90,5 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 74
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |