1946–1981
24,5 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno
rozmývaná tuš
21 x 19 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
14,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
20 x 13 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
13 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, ruční papír
16 x 12 cm
Signatura: UD Michal Ranný, PD 11. III. 69
rozmývaná tuš, akvarel
20,5 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
21 x 19 cm
Signatura: nesignováno
tempera
17 x 13 cm
Signatura: PD a UD suchá pečeť s monogramem MR
lavírovaná tuž
20,5 x 29,5 cm
Signatura: PD MR slepotisk Belle Ille 1967
akvarel
20 x 21,5 cm
Signatura: 5.II.77
kvaš
24 x 16 cm
Signatura: PD monogram MR