1946–1981
akvarel, karton
32 x 41 cm
1975-6
akvarel
10,5 x 10 cm
Signatura: MR
akvarel
21 x 8,5 cm
Signatura: MR
akvarel
9,5 x 12,5 cm
Signatura: MR
akvarel, tuš
18 x 17 cm
Signatura: MR
kresba tuší, akvarel
29 x 21 cm
Signatura: MR
kresba tuší, akvarel
15,5 x 12 cm
Signatura: vrypem MR
kvaš, papír
21 x 30 cm
Signatura: v tisku MR
pastel, tuš, papír
41 x 50 cm
Signatura: nesignováno, PD studie červenec 68
akvarel, karton
21 x 29 cm
Signatura: PD autorem 5.8.67