1946–1981
akvarel
31 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR, na rubu 27. července 77.
barevná litografie, ruční papír 2/10
21 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
25 x 21 cm
Signatura: UD slepotiskové razítko s monogramem MR, na rubu 8. 12. 70
barevná litografie 2/10
20,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
kresba tuší, akvarel
44 x 31 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko s monogramem MR, na rubu 25. 12. 1976.
31 x 24,5 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko s monogrameme MR, 27.12.1976
akvarel
30,5 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD monogram slepotiskovým razítkem MR, na rubu 27. července 77
barevná litografie 8/4
25,5 x 21 cm
Signatura: PD Michal Ranný, LD 1971
barevná litografie 12/12
35 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.
akvarel, tuš
35 x 35 cm
Signatura: PD suchá pečeť s monogramem MR
akvarel, tuš
35 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: LD suchá pečeť s monogramem MR
akvarel, tuš, perforace
28,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno