1946–1981
kresba tuší, papír na kartonu
14 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno, PD květen 68
kombinovaná technika, akvarel
24 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 10. VIII. 77
barevná litografie, ruční papír 8/10
39 x 20 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
akvarel, kresba perem, papír na kartonu
10 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno, PD 5. II. 71.
akvarel, tužka, ruční papír
30 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 2. III. 87
akvarel, kresba perem
21 x 29,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 21. XI. 87
akvarel
17,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno, UD 2. 12.
akvarel, tužka, ruční papír
21 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 14. III. 86
akvarel
24 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 26. 11. 79
akvarel, kresba perem
10 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno, PD 9. II. 77
25 x 31 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 12/12
35,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.