1946–1981
akvarel, tuš
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno, PD 29. IV. 76.
akvarel
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR
akvarel
v 21,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD autorské slepotiskové razítko MR
kresba tuší, akvarel
v 10,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR, 29. IV. 76.
akvarel, tuš
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 29. IV. 76
21,5 x 22,5 cm
Signatura: nezančeno, na rubu 3. VII. 77.
barevná litografie 2/10
20,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
barevná litografie 12/12
35,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.
barevná litografie 8/4
26 x 21 cm
Signatura: PD Michal Ranný, LD 1971
akvarel, kresba perem, papír na kartonu
22 x 27 cm
Signatura: neznačeno, PN 18. II. 71
kombinovaná technika, akvarel, kresba perem, papír na kartonu
15 x 12 cm
Signatura: neznačeno, PN 31. 1. 77
21,5 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 3. VII. 77.