1925–2000
34
115 %
250 Kč
22 000 Kč
29,5 x 40,5 cm
Signatura: Teissig 82
27 x 38 cm
Signatura: K. Teissig 89
kuličkové pero, fix, pastel
22 x 32 cm
Signatura: UD Teissig
kuličkové pero, fix, pastel
22 x 32 cm
Signatura: UD Teissig
litografie
16 x 10,5 cm
Signatura: K. Teissig 56
serigrafie 33/60
21 x 30 cm
Signatura: Karel Teissig 1991
41,5 x 28,5 cm
Signatura: K. Teissig 75 v tisku
44 x 29,5 cm
kresba tuší, pastel, akvarel
14 x 10 cm
Signatura: UD K. Teissig 83
litografie
16 x 10,5 cm
Signatura: K. Teissig 56
42 x 28,5 cm
46 x 29,5 cm