1925–2000
34
115 %
250 Kč
22 000 Kč
41,5 x 28,5 cm
Signatura: K. Teissig 75 v tisku
44 x 29,5 cm
kresba tuší, pastel, akvarel
14 x 10 cm
Signatura: UD K. Teissig 83
litografie
16 x 10,5 cm
Signatura: K. Teissig 56
42 x 28,5 cm
46 x 29,5 cm
3 x serigrafie
3 x (18,5 x 20 cm)
Signatura: 3 x Karel Teissig v tisku
kresba tuší, pastel, akvarel
14 x 10 cm
Signatura: UD K. Teissig 83
lept 50/50
14,5 x 10 cm
Signatura: K. Teissig