1925–2000
34
115 %
250 Kč
22 000 Kč
barevná serigrafie 48/100
v 30 ✕ š 23 cm
Signatura: PD K. Teissig 82
v 40 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PN Karel Teissig 1947
v 40 ✕ š 55,5 cm
kresba perem, tuší
v 20,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PN Teissig 82
barevné tuše, koláž, ruční papír
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN Teissig 80
olej, plátno na lepence
39,5 x 50 cm
Signatura: LN K. Teissig 79
olej, plátno na lepence
39,5 x 50 cm
Signatura: LN K. Teissig 79
litografie
16 x 10 cm
Signatura: UD K. Teissig 56
39,5 x 29 cm
Signatura: UN Teissig 81 Benátky
16,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Karel Teissig 57
15 x 11,5 cm
Signatura: Teissig 81
litografie, autorský tisk
19 x 20 cm
Signatura: Karel Teissig 1978