1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
barevná litografie
15 x 13 cm
Signatura: Karel Müller v tisku
barevná litografie
22,5 x 15 cm
Signatura: M. v tisku
barevná litografie
22 x 14,5 cm
Signatura: M. v tisku
kresba tužkou, akvarel
14 x 19,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
barevná litografie
22 x 15 cm
Signatura: M. v tisku
barevná litografie
23 x 15 cm
Signatura: M. v tisku
15 x 25 cm
litografie
17 x 13,5 cm
2 x barevná litografie
17,5 x 11 cm 2 x
litografie
17,5 x 11 cm
litografie
17,5 x 11 cm
Signatura: M. v tisku
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: M. v tisku