1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
barevný ofset
14,5 x 8 cm
Signatura: PD Karel Müller v tisku
2 x barevná litografie
17,5 x 10,5 / 17,5 x 11 cm
Signatura: 2 x neznačeno
barevná litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: PD monogram M. v tisku
barevná litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: LD monogram M v tisku
barevná litografie
14 x 9,5 cm
barevná litografie
14 x 9,5 cm
barevná litografie
13,5 x 9,5 cm
lept č. 23
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
12,5 x 9 cm
Signatura: PD K. Müller v tisku
2 x barevná litografie
17,5 x 10,5 / 17,5 x 10,5 cm
Signatura: 2 x D M. v tisku