1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
suchá jehla 97/150
4,5 x 3 cm
Signatura: D Karel Müller
suchá jehla 32/150
4,5 x 3 cm
Signatura: D Karel Müller
barevná litografie
10,5 x 8 cm
Signatura: UD Karel Müller, LD Karel Müller v tisku
2 x litografie
17 x 11,5 / 21 x 14,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno