1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
v 31,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram M.
3 x litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno