1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
v 25 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
3 x litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
olej, překližka
v 26 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD K. Müller 44, na rubu Karel Müller