1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
suchá jehla 97/150
4,5 x 3 cm
Signatura: D Karel Müller
suchá jehla 32/150
4,5 x 3 cm
Signatura: D Karel Müller
barevná litografie
10,5 x 8 cm
Signatura: UD Karel Müller, LD Karel Müller v tisku
2 x litografie
17 x 11,5 / 21 x 14,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: PD M. v tsiku
litografie
22,5 x 14 cm
Signatura: PD Karel Müller
litografie
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
barevná litografie 190/200
37 x 22,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
litografie 19/200
25,5 x 42 cm
Signatura: Karel Müller
litografie 19/200
25,5 x 42 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: v tisku M
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: v tisku M