1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
litografie
16,5 x 10 cm
Signatura: v tisku M.
litografie
17 x 10 cm
Signatura: v tisku M
litografie
17,3 x 10,8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: v tisku M.
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: v tisku M.
litografie
17,3 x 10,5 cm
Signatura: v tisku M.
litografie
17,5 x 10,8 cm
Signatura: v tisku M.
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: v tisku M.
litografie, dřevoryt, lept
7,5 x 4,5 cm
Signatura: Karel Müller
9,7 x 10,5 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
25,6 x 18,3 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
22,2 x 15,1 cm
Signatura: v kameni M.