1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
litografie
15 x 14,7 cm
Signatura: v kameni Karel Müller 1947
litografie
18 x 11,3 cm
Signatura: v kameni M.
litografie
23 x 16 cm
Signatura: v kameni M.
litografie
18,5 x 15,5 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
22 x 14,5 cm
Signatura: v kameni M.
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: v desce M.
litografie
14,5 x 10 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
14,7 x 15,8 cm
litografie
22 x 14 cm
Signatura: v kameni M.
litografie
23 x 15,5 cm
Signatura: v tisku M
barevná litografie
23 x 15 cm
Signatura: v tisku M
barevná litografie
22 x 22 cm
Signatura: nesignováno