1893–1953
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 48
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
75 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Holan
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, překližka
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 43.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 27
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, překližka
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 42
olej, plátno
55 x 74 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |