1893–1953
olej, malířská lepenka
48 x 67 cm
Signatura: sign. PD K. Holan
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
60 x 35 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 28
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
44 x 56 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 45
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
27 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |