1893–1953
barevná litografie 384/500
v 33 ✕ š 50 cm
Signatura: PD K. Holan 1951
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD K. Holan
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD K. Holan, na rubu na blindrámu Karel Holan 1920
1951
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: PD K. Holan 51
olej, plátno
145,5 x 97 cm
Signatura: LD K. Holan
olej, plátno
36,5 x 43 cm
Signatura: na rubu na blindrámu K. Holan
olej, plátno
36 x 27,5 cm
Signatura: PD Holan
olej, překližka
33 x 41 cm
Signatura: PD K. Holan 42
1952
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: LD K. Holan