1893–1953
olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 50
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1951
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 51
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 48
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |