1893–1953
olej, plátno
v 145,5 ✕ š 97 cm
Signatura: LD K. Holan
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 48
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, překližka
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 43.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
75 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Holan
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, překližka
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 42
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 27
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
55 x 74 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
50 x 72,5 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1940 - 45
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD K. Holan
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
72 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Holan - 26
olej, překližka
54 x 78 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 44
olej, plátno
72,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 53
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |