1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
originální fotografie, tuš
18 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
originální fotografie, běloba, tuš, zlatá barva
40 x 30 cm
Signatura: PN C dutá fráze bezduchého kýče 196X
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
originální fotografie, běloba, tuš
30 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
24 x 18 cm
Signatura: PN C dutá fráze bezduchého kýče 1961
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
originální fotografie, běloba, tuš, akvarel
18 x 29,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie, tuš, akvarel
30,5 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
originální fotografie, tuš
27,5 x 39 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
19,5 x 14,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
29,5 x 19,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie, tuš
14,5 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
24 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |