1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, akvarel
56,5 x 42 cm
Signatura: sign. LN Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kolem 1971
kresba tuší, akvarel
27 x 18 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
36 x 22 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, akvarel
42 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
40,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Kája Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70.let 20. století
kresba tuší, běloba
47 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
20 x 10,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
21 x 10 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
28 x 20,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30. léta a 60. léta 20. st,
fotografie, kresba tuší na rubu
18 x 17 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
originální fotografie, běloba , tuš
24 x 30 cm
Signatura: PD C dutá fráze bezduchého kýče 1955
Vyvolávací cena: | 0 Kč |