1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, tužka, běloba, karton
20,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
15 x 9 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
16,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
12,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
22 x 26 cm
Signatura: nezačeno
10 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
14 x 9 cm
Signatura: neznačeno
12 x 12 cm
Signatura: D u přípisu Sau
13,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
14 x 16 cm
Signatura: naznačeno
18 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno