1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
11,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
16 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 21 cm
Signatura: PN u přípisu Sau
2 x kresba tuší
13 x 10 / 13 x 10 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
21 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
13 x 9 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk na fólii, kresba tuší (pouze okraj známky)
17,5 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
18 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
14 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tuší
17 x 10,5 / 13 x 9 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
2 x kresba tuší, tužka na jednom listu papíru
9,5 x 12,5 / 6,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba, tužka, karton
14 x 18 cm
Signatura: neznačeno