1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
tisk, akvarel
20,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
21,5 x 14 cm
Signatura: PU Saudek v tisku
tisk, akvarel
14,5 x 22 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, kuličkové pero, karton
10 x 5,5 cm
Signatura: PD u přípisu Sau
15 x 21,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, kuličkové pero, papír
9,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
13 x 12 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, běloba, papír
11 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
14,5 x 18 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
21 x 16 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
21,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno